Dostępne formy Płatności 

Płatność gotówką lub kartą płatniczą - płatność w siedzibie sklepu w Swarzędzu k. Poznania ul. Wybickiego 1.

Płatność przelewem bankowym on-line – wygodna i szybka forma płatności elektronicznej obsługiwana przez serwis transakcyjny Przelewy24 oraz PayU. Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z obsługą swojej płatności.

Płatność kartą (Visa, Mastercard) –  po złożeniu zamówienia w sklepie, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę serwisu transakcyjnego Przelewy 24 lub PayU w celu dokonania płatności. Transakcja jest całkowicie bezpieczna, a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji. Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z obsługą swojej płatności.

Płatność za pomocą konta PayPal – płatność realizowana za pomocą elektronicznego systemu płatności internetowych firmy PayPal. Konto w firmie PayPal możesz doładować w dowolny sposób lub powiązać z danymi Twojego rachunku bankowego, karty kredytowej lub debetowej. W momencie zakupu decydujesz, która forma płatności najbardziej Ci w danej chwili odpowiada. Płatności są bezpieczne i nie ponosisz żadnych kosztów związanych z obsługa swojej płatności.

KONTAKT:
FrontGarage, 62-020 Swarzędz ul. Wybickiego 1
Tel: +48 513 500 275
NIP: 7772746565

Nasza Lokalizacja: