Ceratec Zobacz większe

Liqui Moly MoS2 Dwusiarczek 300ml

LM 8342

Nowy produkt

Dodatek z dwusiarczkiem molibdenu (MoS2) 

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

frontgarage certyfikat liqui moli

43,00 zł brutto

Kup na:

Bezpieczne Płatnosci
Bezpieczne Płatnosci

Opis

Pojemność [l] 300ml
Rodzaj paliwa Benzyna, Diesel

Więcej informacji

Dodatek z dwusiarczkiem molibdenu (MoS2) wytwarza na powierzchniach podlegających tarciu wysokiej jakości film olejowy, dzięki temu redukuje zużycie silnika spowodowane suchymi startami i chwilowym brakiem smarowania. Takie oddziaływanie jest szczególnie ważne przy niskich temperaturach otoczenia, gdy po zimnym starcie olej potrzebuje więcej czasu na dotarcie do wszystkich elementów podlegających tarciu. Stosowanie tego dodatku powoduje wydłużenie żywotności silnika, redukcję hałasu oraz zmniejszenie zużycia paliwa.Zastosowanie:

Do zastosowania ze wszelkimi dostępnymi w handlu olejami silnikowymi w silnikach benzynowych jak i Diesla również wyposażonych w filtr cząstek stałych (DPF/FAP). Należy zastosować proporcję 3-5% pojemności oleju silnikowego. W motocyklach z mokrym sprzęgłem nie wolno przekraczać dozowania 2% pojemności oleju silnikowego.

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności danego towaru. W przypadku braku towaru w magazynie czas realizacji zamówienia wynosi od 2 - 5 dni roboczych.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Liqui Moly MoS2 Dwusiarczek 300ml

Liqui Moly MoS2 Dwusiarczek 300ml

Dodatek z dwusiarczkiem molibdenu (MoS2) 

Produkty powiązane

8 innych produktów w tej samej kategorii: